Logo_2021_produkty-jocker wys510px-gold

O NAS

Początki

Firma SOUL-KOZAK  została założona przez Mariusza Kozaka w 2003 roku. Pierwszym produktem był środek suportu, potem powstał projekt amortyzatora zjazdowego powietrzno – powietrznego. Następnie powstała najlżejsza na świecie – ważąca zaledwie 59 g piasta przednia.

W roku 2007 powstał nowy model piasty tylnej z opatentowanym systemem M-netic. Początkowo produkcja detali była zlecana na zewnątrz.

Od 2005 roku produkcja odbywa się we własnej manufakturze.

Produkcja

Wszystkie części produkowane są u nas w firmie na miejscu – dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad każdym etapem od projektowania, wykonania prototypów do produkcji seryjnej.

Posiadamy nowoczesny własny park maszynowy.

Dbałość o detale

Od 2003 roku w Polsce produkujemy najwyższej jakości części rowerowe.

Ściśle przestrzegamy norm produkcji, które obejmują surową kontrolę jakości. Specjalne procesy produkcyjne – wdrażanie procedur i urządzeń przemysłu 4.0, pozwalają nam na oferowanie naszym Klientom najlepszych produktów.

Od początku działalności naszej firmy staramy się stosować zasady przyjazne dla środowiska w każdym aspekcie naszej działalności.

Konsumenci doceniają nasze przywiązanie do wartości jakości. Obserwujemy stały wzrost popytu na nasze produkty zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

MAGIA KOLORÓW

Od 2021 roku oprócz piast w kolorze czarnym w ofercie mamy też piasty w 9-ciu wyjątkowych kolorach – dzięki czemu każdy Klient może zostać posiadaczem piasty w swoim wymarzonym kolorze.