Wewnątrz anodowni

anodownia na miejscu zapewnia nam swobodę i elastyczność.

Dzięki anodowni na miejscu jesteśmy w stanie w możliwie najkrótszym czasie wykonać powłokę anodowaną na naszych komponentach.

Dodatkowo również możemy oferować piasty nie tylko w kolorze czarnym, ale w tym sezonie w ofercie mamy aż 9 dodatkowych kolorów piast !!!  

Na specjalne zamówienie możemy również poanodować nyple na ten sam kolor co piasty – co jeszcze bardziej pozwoli Klientom na spersonalizowanie swojego wyjątkowego roweru.

powłoka anodowana

Na naszych detalach uzyskujemy powłokę anodowaną o grubości 17 mikrometrów, którą stale kontrolujemy.

Etapy anodowania

Proces anodowania składa się z kilkunastu etapów – dzięki którym na detalu wykonanym z aluminium uzyskujemy powłokę ochronną oraz możemy nadać każdemu detalowi dowolny kolor. 

ALCHEMIA KOLORÓW

Szanowni Państwo,

 

1 stycznia 2023 roku wchodzi w życie nasz zaktualizowany regulamin. Zmiany, które wprowadziliśmy były konieczne ze względu na nowelizację przepisów Ustawy o prawach konsumenta. Do najważniejszych zmian należą zmiany w zakresie::

  • wyjątków od prawa do odstąpienia od umowy,
  • dostosowania terminologii do nowych przepisów
  • odpowiedzialności Sprzedawcy za niezgodność towaru z umową wobec konsumenta i  przedsiębiorcy na prawach konsumenta,

Z nowym regulaminem mogą zapoznać się Państwo tutaj 

 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na nową treść regulaminu, prosimy o zawiadomienie nas w terminie 14 dni od dnia otrzymania tej wiadomości. Zawiadomienie o braku zgody na nowy regulamin będzie skutkować rozwiązaniem umowy i usunięciem konta w sklepie.

Uwaga !

Serwer przeciążony  czas odpowiedzi do 40s