Piasty klasyczne

Kolekcja J Bend 2.0 Road Przód

Kolekcja J Bend 2.0 Road Przód to piasty, które posiadają bardzo prosty i ponadczasowy wygląd. Jest to linia komponentów, która powstała już parę lat temu i do tej pory cieszy się uznaniem wśród Klientów.

Kolekcja J Bend 2.0 Road Tył

Kolekcja J Bend 2.0 Road Tył to piasty, które posiadają bardzo prosty i ponadczasowy wygląd. Jest to linia komponentów, która powstała już parę lat temu i do tej pory cieszy się uznaniem wśród Klientów.

Kolekcja J Bend 3.0 przód

Kolekcja piast J Bend 3.0 to podstawowa kolekcja, w której znajdziemy piasty w wielu opcjach jeśli chodzi o oś czy dociski – w tej kolekcji znajdują się zarówno piasty przednie 100mm do zacisków 5mm, 9mm, 12mm, 15mm oraz piasty boost 110x15mm. Prosta forma korpusu i mocowanie na 6 śrub to główne wyróżniki tej kolekcji.

Kolekcja J Bend 3.0 Lefty

Kolekcja J Bend 3.0 Lefty to piasty do amortyzatorów Lefty 50 i 60.

Kolekcja J Bend 3.0 RS-1

Kolekcja J Bend 3.0 RS-1 powstała już parę lat temu w odpowiedzi na zapytania Klientów, którzy chcieli mieć ten wyjątkowy model.

kolekcja J Bend 3.0 tył

Kolekcja piast J Bend 3.0 tył to podstawowa kolekcja, w której znajdziemy piasty w wielu opcjach jeśli chodzi o oś, dociski czy mocowanie kasety – w tej kolekcji znajdują się zarówno piasty tylne kompatibilne z kasetami Shimano 10-11S, Shimano 12S (Microspline) oraz XD. Prosta forma korpusu i mocowanie na 6 śrub to główne wyróżniki tej kolekcji.

Szanowni Państwo,

 

1 stycznia 2023 roku wchodzi w życie nasz zaktualizowany regulamin. Zmiany, które wprowadziliśmy były konieczne ze względu na nowelizację przepisów Ustawy o prawach konsumenta. Do najważniejszych zmian należą zmiany w zakresie::

  • wyjątków od prawa do odstąpienia od umowy,
  • dostosowania terminologii do nowych przepisów
  • odpowiedzialności Sprzedawcy za niezgodność towaru z umową wobec konsumenta i  przedsiębiorcy na prawach konsumenta,

Z nowym regulaminem mogą zapoznać się Państwo tutaj 

 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na nową treść regulaminu, prosimy o zawiadomienie nas w terminie 14 dni od dnia otrzymania tej wiadomości. Zawiadomienie o braku zgody na nowy regulamin będzie skutkować rozwiązaniem umowy i usunięciem konta w sklepie.

Uwaga !

Serwer przeciążony  czas odpowiedzi do 40s