Standard ONE

Kształtowe mocowanie osi 25mm

Montaż koła w systemie STANDARDONE rozwiązuje kilka problemów za jednym razem. Po pierwsze – połączenie jest bardzo sztywne bez konieczności użycia dużych sił – realna średnica osi koła STANDARDONE to aż 25 mm. Po drugie – gniazda oraz kołnierze piast są zawsze pozycjonowane w optymalnym położeniu, co z jednej strony poprawia kulturę pracy widelca, a z drugiej pozwala wykorzystać maksimum właściwości absorbcyjnych włókien węglowych, które nie są poddawane ściskaniu przez zacisk osi koła. Taki system jest też lekki – piasta jest tak naprawdę konstrukcją bez zacisku, a rdzeniem konstrukcji jest sama oś piasty.

żródło: Soul-Kozak STANDARDONE – rewolucja? (bikeworld.pl)

Opatentowane w USA

Proces patentowania jest długotrwały i kosztowny obecnie posiadamy ochronę tego rozwiązania w USA, EU oraz Chinach.

Szanowni Państwo,

 

1 stycznia 2023 roku wchodzi w życie nasz zaktualizowany regulamin. Zmiany, które wprowadziliśmy były konieczne ze względu na nowelizację przepisów Ustawy o prawach konsumenta. Do najważniejszych zmian należą zmiany w zakresie::

  • wyjątków od prawa do odstąpienia od umowy,
  • dostosowania terminologii do nowych przepisów
  • odpowiedzialności Sprzedawcy za niezgodność towaru z umową wobec konsumenta i  przedsiębiorcy na prawach konsumenta,

Z nowym regulaminem mogą zapoznać się Państwo tutaj 

 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na nową treść regulaminu, prosimy o zawiadomienie nas w terminie 14 dni od dnia otrzymania tej wiadomości. Zawiadomienie o braku zgody na nowy regulamin będzie skutkować rozwiązaniem umowy i usunięciem konta w sklepie.

Uwaga !

Serwer przeciążony  czas odpowiedzi do 40s